Українська правда
Поштова розсилка:
Пошук:
Замовити розсилку
Знайти
  RSS    PDA    Архів
Економічна правда
  Понеділок, 7 травня 2012, останнє оновлення: 7 хвилин тому

Львівська Міська Рада і Кластер ІТ та Бізнес Послуг розпочинають спільну кампанію промоції Львова як міста для ІТ фахівців “Знайди себе у Львові!”

У серпні 2011р. Львівська міська рада та Кластер інформаційних технологій та бізнес послуг розпочали перший етап спільної кампанії з промоції Львова як міста для ІТ фахівців “Знайди себе у Львові!”. Кампанія “Знайди себе у Львові!” націлена на поширення інформації про можливості галузі інформаційних технологій, які надає Львів молодим фахівцям.
У серпні 2011р. Львівська міська рада та Кластер інформаційних технологій та бізнес послуг розпочали перший етап спільної кампанії з промоції Львова як міста для ІТ фахівців “Знайди себе у Львові!”.

Кампанія “Знайди себе у Львові!” націлена на поширення інформації про можливості галузі інформаційних технологій, які надає Львів молодим фахівцям. ІТ галузь залежить від людського капіталу – від талановитих працівників, які постійно розвиваються, навчаються, долучаються до нових проектів. Зважаючи на постійне зростання, провідні львівські ІТ компанії зацікавлені у нових талантах, зі Львова і з інших міст України, які хочуть мати добрі перспективи для кар’єри та жити в місті, яке є одним з найбільших центрів галузі ІТ у Центральній та Східній Європі.

Львівська міська рада визначила галузь бізнес послуг, зокрема ІТ, як пріоритетну для стратегії конкурентоспроможності Львова. Міська влада активно працює над розширенням навчальних можливостей для молоді, зокрема через програму стажувань у львівській мерії “Перший Кар’єрний Крок”. Зважаючи на розуміння потреби створювати навчальні та освітні можливості для молоді та досвід, набутий міською владою у промоції Львова, Львівська міська рада надає промоційну підтримку кампанії “Знайди себе у Львові!”.

Перший етап кампанії передбачає промоцію можливостей – стажування, навчання, працевлаштування, - які надають ІТ компанії у Львові, зведених у єдиний ресурс на спеціальній сторінці Кластера (www.it-bpo.lviv.ua/it-career). Кампанія дозволить молодим фахівцям зі Львова та з інших міст України дізнатись про ІТ компанії, які працюють у Львові. Львівська міська рада забезпечує промоційну підтримку кампанії на он-лайн ресурсах Львова, зокрема офіційному туристичному порталі www.lviv.travel. На першому етапі до кампанії долучились такі компанії як Eleks, GlobalLogic, lohika, N-iX, SoftServe, які також задіяні до промоції. Кампанія є відкритою до залучення інших ІТ компаній, які базуються у Львові.

На другому етапі кампанії планується розробка відеоматеріалу про можливості ІТ галузі у Львові, який буде розміщено у кінотеатрах України, а також проведення зустрічі студентів Львова з компаніями-учасниками кампанії у львівській Ратуші.

Кампанія “Знайди себе у Львові!” є чи не першим прикладом в Україні, коли органи місцевого самоврядування та бізнес виступають із спільною ініціативою з промоції міста як центру розвитку ІТ галузі для залучення до міста найбільшої кількості талантів.

«Це перша подібна ініціатива, коли компанії, які працюють в бізнесі, в цьому випадку в IТ, об’єдналися для промоційної кампанії. Оскільки для Львова сфера ІТ є стратегічно важливою, як визначено cтратегією конкурентоспроможності, то Львів має стати центром залучення талановитих людей у цій сфері. Кластер інформаційних технологій та бізнес послуг запрошує молодих людей не тільки зі Львова, а й з інших міст України, усіх, хто хоче отримати престижну роботу», - Володимир Воробей, Виконавчий Директор Кластера ІТБП

«Стажування – це насамперед досвід для майбутнього працівника та можливість проявити себе, а також зробити правильний вибір. Для компанії – це можливість передачі досвіду та отриманні фахового, вмотивованого працівника, який розуміє, чого він хоче і чому віддає світ час цій справі», - керівник програми стажування ЛМР «Перший кар’єрний крок» Галина Бордун.

Довідка

Кластер Інформаційних Технологій та Бізнес Послуг – асоціація провідних компаній Львова у галузі інформаційних технологій та аутсорсингу бізнес послуг. Метою даного об‘єднання є розвиток людського капіталу в регіоні у співпраці із закладами вищої освіти та органами місцевого самоврядування, стимулювання інноваційної складової ІТ-галузі та просування Львова як одного з найбільш перспективних центрів розвитку галузі інформаційних технологій у Східній Європі. Кластер утворюють компанії SoftServe, ELEKS Software, N-IX, Symphony Solution, Lohika тощо. У Львові галузь інформаційних технологій налічує понад 50 компаній та близько 5 тис. фахівців. Це одна з лідируючих галузей економіки у Львові та в Україні за темпами росту в 2010 р.

Проект «Перший кар’єрний крок». Мета проекту: залучення молоді до навчання в органах місцевого самоврядування на благо громади міста Львова, самореалізації та для формування резерву молодих, кваліфікованих кадрів. Термін стажування: від 2 місяців. Напрями стажування: юридична координація, освітній напрямок, проблематика молоді, сім’ї та спорту, діяльність Секретаріату Ради, підготовка до ФЧ ЄВРО 2012, діяльність прес-служби мерії.

Подальша інформація

www.it-bpo.lviv.ua/it-career, www.city-adm.lviv.ua

Контакти
Володимир Воробей, Кластер Інформаційних Технологій та Бізнес Послуг, 067 6700106, vv@ppv.net.ua
Галина Бордун, керівник програми стажування ЛМР «Перший кар’єрний крок», 0676065847, karyera.lmr@gmail.com

Кластер ІТ та бізнес послуг

Кластер ІТБП - це об'єднання провідних львівських компаній у сфері ІТ та бізнес послуг (BPO, business process outsourcing).
Оптіма Плаза 1008
Наукова 7Б
79060 Львів
 

Загрузка...
Загрузка...
 
© 2005-2012, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".
Економічна правда не несе відповідальності за інформацію, розміщену компаніями у розділі "Прес-релізи".
Редакція також може не поділяти думок, висвітлених у прес-релізах.
  
  
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook