Українська правда
Поштова розсилка:
Пошук:
Замовити розсилку
Знайти
  RSS    PDA    Архів
Економічна правда
  Понеділок, 7 травня 2012, останнє оновлення: 7 хвилин тому

Американська Торгівельна Палата

Американська торгівельна палата є однією з найактивніших та найвпливовіших бізнесових асоціацій в Україні. Одним з головних завдань асоціації є представництво інтересів стратегічних інвесторів (іноземних та вітчизняних).
тел. (044) 490-58-00, nnovakova@chamber.ua (Новакова Наталія, координатор зв’язків з громадськістю).
27.11.2009

Віктор Янукович обговорив пріоритети економічної політики з Американською Торгівельною Палатою

26 листопада Американська Торгівельна Палата в Україні мала честь провести зустріч з Лідером Партії регіонів, паном Віктором Януковичем. Зустріч, у якій взяли участь керівники провідних компаній-членів Палати та представники дипломатичних місій, стала важливим сигналом від Віктора Януковича, що економічна політика та залучення інвестицій є пріоритетами його президентської програми. Члени Американської Торгівельної Палати цінують конструктивний діалог та можливість обговорити практичні питання бізнес діяльності задля посилення конкурентоспроможності України.
18.11.2009

Провідні Банкіри вважають, що сектор успішно пережив найважчий період кризи

Протягом 17-18 листопада у Києві відбувається Український Банківський Форум Інституту Адама Сміта. Кожного року приблизно 350 керівників провідних фінансових інституцій більш ніж з 20 країн світу, збираються разом щоб поділитись досвідом, обговорити спільні виклики та виробити свіжі ідеї. Подія перетворилась на щорічне місце зустрічі для українських банкірів та їх колег з-за кордону, а також голів державних регуляторних органів.
Пан Хорхе Зукоскі, Президент Американської Торгівельної Палати був запрошений як модератор на секцію «Стратегії розвитку банків – порядок денний Вашого банку до 2011», яка проводилась у перший день Форуму. У дискусії взяли участь пан Сильвіо Педрацці, Голова Наглядової Ради, Pravex-Bank; пан Олександр Гришко, Заступник Голови Правління, Ощадбанк; пан Борис Тимонькін, Голова Правління, АКБ «Укрсоцбанк»; пан Віталій Масюра, Заступник Голови Правління, Дельта Банк; пан Сергій Маглуй, Директор, Areon Consulting.
02.10.2009

Обговорення впливу глобальної кризи на українську економіку в рамках ІХ Львівського міжнародного економічного форуму

1 жовтня розпочав роботу ІХ Львівський міжнародний економічний форум. У пленарній сесії Форуму взяли участь Президент України Віктор Ющенко, Віце-прем’єр-міністр України Іван Васюник, Голова Львівської обласної державної адміністрації Микола Кміть, Президент Американської Торгівельної Палати Хорхе Зукоскі, директор Ін-ту економічних досліджень і політичних консультацій проф. Ігор Бураковський, інші експерти та голови громадських організацій.
30.09.2009

Андерс Аслунд прогнозує швидке зростання економік України та Східної Європи

29 вересня відомий економіст, член ради директорів Консорціуму економічних досліджень та освіти в Києві, старший дослідник Петерсон Інституту Міжнародної Економіки Андерс Аслунд провів зустріч з членами Американської Торгівельної Палати, присвячену обговоренню поточної економічної ситуації та стратегій підвищення конкурентоздатності України після виборів.
23.09.2009

Олександра Кужель прокоментувала актуальні питання регуляторної політики

22 вересня Американська Торгівельна Палата провела зустріч, присвячену питанням регуляторної політики, за участі Голови Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва, пані Олександри Кужель та Президента Палати пана Хорхе Зукоскі.
11.09.2009

Конкурентоспроможність України погіршується

Погіршення рейтингу України у Глобальному звіті конкурентоспроможності є прямим результатом того, що політична еліта не змогла використати кризу як можливість для впровадження необхідних економічних реформ. Американська Торгівельна Палата в України переконана, що здійснення комплексних реформ – це єдиний спосіб зробити Україну заможною Європейською країною
Загрузка...

Загрузка...
Загрузка...
 
© 2005-2012, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".
Економічна правда не несе відповідальності за інформацію, розміщену компаніями у розділі "Прес-релізи".
Редакція також може не поділяти думок, висвітлених у прес-релізах.
  
  
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook