Українська правда
Поштова розсилка:
Пошук:
Замовити розсилку
Знайти
  RSS    PDA    Архів
Економічна правда
  Понеділок, 7 травня 2012, останнє оновлення: 7 хвилин тому

WebMoney Transfer

ТОВ "Українська Гарантійна Агенція" (представник WebMoney в Україні),
вул. М. Раскової 11, літера А.
тел. +38044 498 59 60
з пропозиціями та побажаннями щодо партнерства Ви можете звернутись на: anton@ukrgarant.com
06.11.2009

Вода, отопление, электроэнергия и всемирная сеть Интернет, что общего?

Внедрение автоматических систем, а сокращенно «ВАС» - компания, занимающаяся инновационными разработками и сервисами. Именно благодаря ей региональные города могут оплачивать коммунальные услуги не хуже чем жители стольного града. В название, если обратить внимание на звучание, в переводе с немецкого языка (Was? Was ist Das?), а также учитывая нашу с Вами, что уж тут греха таить, не просветленность в сфере новейших технологий в общем, и в Интернете, в частности, хорошо просматривается суть: «что-что?» - что по-простому означает: «что-что это такое? Что за услуги, что за оплата?» - смешно, не так ли?!
Но это с одной стороны. А что мы видим с другой? – тотальную Интернет и компьютерную безграмотность :(. В большинстве цивилизованных стран состояние дел такое, что более 90% оплат за коммунальные, и не только, услуги проходят путем безналичных платежей, в том числе и через Интернет. Так что, будем догонять Европу?! «Другого нет у нас пути!...» :)
02.11.2009

22 листопада пройде відкритий семінар "Інтернет у готельно-ресторанному бізнесі"

22 листопада пройде відкритий семінар для спільноти готельно-ресторанного бізнесу, яка обговорюватиме переваги, що їх надає для галузі мережа Інтернет. Організатором зустрічі є агентство aContext А серед учасників та доповідачів семінару – компанії, які пов’язані з інтернет-бізнесом. Це як рекламні агенції та веб-студії, так й інші учасники ринку електронної комерції. З-поміж них, звичайно, є й компанія WebMoney Transfer, що виступить інформаційним партнером події. Зі своїми доповідями виступатимуть компанії Бегун (система контекстної реклами), Connect (найбільша соціальна мережа українського Інтернету), B2blogger (сервіс розповсюдження прес-релізів), Coxo й, звичайно ж, сама система WebMoney, яка доповідатиме доповідатиме про власні розробки й пропозиції для галузі. Й чим дані можливості будуть корисними для власників бізнесу.
29.10.2009

Подорожі й Інтернет - що спільного?

З жовтня туристичні послуги можна сплатити в режимі он-лайн за допомогою міжнародної системи розрахунків WebMoney Transfer. Тому, раді представити вам компанії, що допоможуть вам в цьому: TravelSIM та ГудЛайн – оператори туристичних SIM-карток та туроператор Улет Тревел. Придбати стартовий пакет, здійснити пряме поповнення рахунку на необхідний номінал або замовити бажаний тур можна просто на сайті провайдерів послуг.
20.10.2009

Услуги СDMA Ukraine можно оплатить через систему WebMoney Transfer.

С 16 октября абоненты СDMA Ukraine могут оплачивать телекоммуникационные услуги через популярную систему интернет-расчетов WebMoney. Это делает процедуру оплаты услуг еще более удобной.
13.10.2009

Подорожуйте й будьте спокійні за зв’язок.

Відтепер послуги дзвінків за кордон та за кордоном за WebMoney на туристичних SIM-картках компанії «ГУДЛАЙН», що надає послуги недорогого роумінгу.
Переваг, що їх отримує користувач таких SIM-карток досить багато: починаючи від тарифів, закінчуючи 169 країнами обслуговування та єдиним міжнародним номером. Вихідні дзвінки вартуватимуть(не літ.) від 39 американських центів за хвилину розмови, а вхідні будуть безкоштовними в 63-х країнах. Як і завжди, особливі приємності приготовані для корпоративних абонентів, вартість послуг для останніх буде ще меншою. Так само варто відзначити й повну ВІДСУТНІСТЬ абонентської плати, що розширює коло користувачів на всі верстви населення.
Загрузка...

Загрузка...
Загрузка...
 
© 2005-2012, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".
Економічна правда не несе відповідальності за інформацію, розміщену компаніями у розділі "Прес-релізи".
Редакція також може не поділяти думок, висвітлених у прес-релізах.
  
  
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook