Українська правда
Поштова розсилка:
Пошук:
Замовити розсилку
Знайти
  RSS    PDA    Архів
Економічна правда
  Понеділок, 7 травня 2012, останнє оновлення: 7 хвилин тому

ІА "УКРАЇНА КОМУНАЛЬНА"

Головний експерт житлово-комунального господаства України
Редакція: editor@jkg-portal.com.ua.
Відділ новин: news@jkg-portal.com.ua.
Рекламний відділ: reklama@jkg-portal.com.ua.
З питань роботи порталу: info@jkg-portal.com.ua

http://jkg-portal.com.ua
12.01.2012

«Підкилимні» ігри за лаштунками стратегії розвитку Києва до 2025 року

15 грудня 2011 р. Київрада затвердила своїм рішенням «Стратегію розвитку Києва до 2025 року».
За словами депутата Олексія Давиденка, (фракція «Республіка Київ» - Ред.), наприкінці 2010 року було прийнято рішення про розробку «Стратегії розвитку Києва до 2025 року», тоді як спочатку терміни планування обмежувалися лише 2015 роком.
12.01.2012

«Дірява» труба може привести за грати

Верховна Рада вчора в першому читанні підтримала урядовий законопроект №9344, яким пропонується внести зміни до статті 292 Кримінального Кодексу та посилити відповідальність за втручання в роботу об'єктів комунального трубопровідного транспорту.
22.12.2011

Реформа ЖКГ не може бути одновекторною

Неодноразово говорилося про те, що реформування ЖКГ – це складний процес, який повинен нести у собі кардинальні зміни, причому у різних площинах. Адже, ці зміни своїм наслідком повинні мати не тільки підвищення якості послуг, що надаються, та покращення умов проживання кожного громадянина, а працювати на підвищення безпеки. Не секрет, що житлово-комунальна сфера нерозривно пов’язана із безпекою кожного із нас, безпекою усієї держави.
22.12.2011

Тепломережі Києва не залишаться без модернізації

Для України 2011 рік був непростим, у тому числі в питаннях житлово-комунальної політики. Киянам, зокрема, з приходом весни довелося пережити зростання тарифів на холодне і гаряче водопостачання, а з 1 квітня набуло чинності рішення Нацкомісії регулювання ринку електроенергетики про підвищення вартості електроенергії для побутових споживачів. Невдоволення киян викликає і той факт, що зі зростанням цін на послуги ЖКГ їхня якість не змінюється, незважаючи на обіцянки влади. Особливої​​ впевненості в цьому питанні не додали і минулі приватизаційні торги з продажу 25% акцій компанії «Київенерго».
20.12.2011

Прибудинкова територія: неабиякі пристрасті

В один із вихідних днів я став мимовільним свідком досить неприємної історії: активні мешканці одного з багатоквартирних будинків, розташованого в «спальному» мікрорайоні, намагалися звільнити свою прибудинкову територію від численних авто, власники яких, приїхавши до торгового центру, вирішили організувати тимчасову автостоянку для своїх «залізних коней» саме у дворі цього житлового будинку.
20.12.2011

Червоне світло «зеленому» тарифу, або Почім світло зі сміття?

Депутати запропонували механізм, який дозволить профінансувати будівництво сміттєпереробних заводів у 10 найбільших містах України за рахунок іноземних інвестицій.
20.12.2011

Містобудівний кадастр скоротить поле для порушень закону

25 березня 1993 року уряд уже приймав постанову № 224 «Про містобудівний кадастр населених пунктів»...Хочеться вірити, що чергова спроба виявиться більш вдалою.
19.12.2011

Кому вигідна реанімація БТІ?

Обіцяна передача з 1 січня 2012 року реєстрації прав на нерухоме майно від БТІ до «Укрдержреєстру» не відбулася. У виграші, схоже, залишилися всі, крім, громадян, які, як і раніше, будуть змушені стояти в чергах і роздавати хабарі.
19.12.2011

Україна не виконала зобов'язання з інтеграції в європейське енергоспівтовариство

Міністерство енергетики готує громадську думку до зміни пріоритетів енергетичної політики України.
17.12.2011

ОСББ перебувають під загрозою...

Черкаси - далеко не найгірше місто в плані створення ОСББ. Багато в чому це завдяки тому, що міська влада максимально намагається йти назустріч, звичайно, там, де це можливо.
Загрузка...

Загрузка...
Загрузка...
 
© 2005-2012, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".
Економічна правда не несе відповідальності за інформацію, розміщену компаніями у розділі "Прес-релізи".
Редакція також може не поділяти думок, висвітлених у прес-релізах.
  
  
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook