Економічна правда
 

16.09.2008

Стартує перший в Україні Інтернет-сервіс управління персональними фінансами

Офіційно старував першій в Україні Інтернет-сервіс для управління персональними фінансами Homemoney.com.ua. Сервіс надає змогу зручно відстежувати власні доходи і затрати за допомогою будь-якого Інтернет-пристрою, має гнучкі інструменти для бюджетування, аналізу та планування персональніих або сімейних фінансів.
Офіційно старував першій в Україні Інтернет-сервіс для управління персональними фінансами Homemoney.com.ua. Сервіс надає змогу зручно відстежувати власні доходи і затрати за допомогою будь-якого Інтернет-пристрою, має гнучкі інструменти для бюджетування, аналізу та планування персональніих або сімейних фінансів. Сервіс розрахований на найширшу аудиторію, має дружній інтерфейс, зрозумілі пошук, навігацію і систему підказок, а також зручну аналітику у графічному вигляді. Перевагами сервісу є: простота користування, постійна доступність та єдність фінансових даних при роботі декількох користувачів (актуально для сімейного бюджету). Homemoney.com.ua знаходиться в постійному розвитку – найближчим часом плануються такі додаткові можливості, як то робота з контрагентами, в тому числі серед корістувачів сервісу, інтеграція з банківскими виписками, тощо. До 1 вересня цього року проект Homemoney.com.uaпрацював в тестовому режимі, але вже встиг звернути на себе увагу і має декілька тисяч користувачів. За час роботи Homemoney.com.uaв тестовому режимі середній місячний приріст користучачів складав 150%. З 1 вересня 2008 року замовники сервісуHomemoney.com.ua користуються наступними функціями: - Облік різноманітних рахунків та зобов’язань - Досконалий валютний облік - Гнучке планування і аналіз - Робота з мобільними телефонами, смартфонами і кишеньковими ПК Сервіс Homemoney.com.ua створений за допомогою сучасних інтернет-технологійі останніх розробок у сфері збереження цілістності і конфіденційності інформації користувачів, до чого надаються відповідні гарантії. Найближчим часом планується проходження міжнародних сертифікацій з інформаційної безпеки.
 
© 2005-2012, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".