Українська правда
Поштова розсилка:
Пошук:
Замовити розсилку
Знайти
  RSS    PDA    Архів
Економічна правда
  Понеділок, 7 травня 2012, останнє оновлення: 7 хвилин тому

У найкоротшу ніч року в Пущі-Водиці спалахне Купальське вогнище – символ відродження прадавньої слов’янської традиції

18 червня в Пуща-Водиці в Києві відкрився 3-й Міжнародний сімейний фестиваль «Купальський вінок». Він присвячений відзначенню прадавнього слов’янського свята Купала, яке припадає на день літнього сонцевороту. Саме в цей час небесне світило сягає куполу – вищої небесної точки, тож сама природа єднає чоловіче й жіноче начало.
За часів древніх слов’ян Купала було одним з найпрекрасніших свят, тож програма фестивалю поєднує багато подій - пізнавальних та розважальних.

В рамках просвітницької частини фестивалю пройдуть майстер-класи та практики «Слов’янська система цілительства – Жива», «Як повернути силу свого роду», «Прадавні слов’янські обряди», «Слов’янський Відичний календар» тощо. Гості фестивалю довідаються про світогляд наших предків у дохристиянський період; дізнаються, чому слов’яни називали себе дітьми Сонця, онуками Дажбожими; чи були наші предки язичниками; чому вони були володарями власної долі, вміли сцілювати руками, впливати на своє майбутнє; які знання наших пращурів від нас приховували тисячу років? Майстер-класи викладає потомок древнього волховського роду, Верховний волхв Володимир Кіровський, а також Миролада Кузьмицька, Богумир Миколаїв, Оріяна Магур та інші.

У розважальній частині свята: виступи слов’янських музичних гуртів «Врода» та «Джерело», турніри слов’янських бойових мистецтв від «Братства Спаса» та Міжнародної федерації бойового гопака, колекції одягу у слов’янському стилі від Цвітани.

Кульмінацією фестивалю, як і в давнину, стане святкування Купала у найкоротшу ніч літа. У цей час буде встановлено символи чоловічого та жіночого начал – Купали та Марени, а присутні прикрашатимуть дерево Життя – Купалицю. Незаміжні дівчата плестимуть вінки й пускатимуть їх водою, а усі бажаючі стрибатимуть через Купальське вогнище, танцюватимуть, співатимуть та спілкуватимуться.

Лада КУРОВСЬКА, голова Міжнародного Центру Слов’янської Відичної Культури, засновниця Академії розвитку людини «Родосвіт»:

«Для нас, нащадків слов’ян та аріїв, відродження прадавніх традицій – це, перш за все, зв'язок зі своїм корінням, адже неможливо будувати майбутнє без єднання зі своїми витоками. Тому метою фестивалю є саме відродження Слов’янської Відичної Традиції та Культури, що панували на наших землях Тисячоліття, та гармонійне поєднання природного сприйняття Світу, притаманного нашим пращурам, з сучасним світоглядом людини. Досягнення такої гармонії, я переконана, здатне відкрити перед людиною нові, надзвичайно широкі можливості для розвитку та самовдосконалення».

Сайт фестивалю: http://kupala.org.ua

Фундатори та партнери:

Фундатори фестивалю - Міжнародний центр Слов'янської Відичної Культури та Академія розвитку людини «Родосвіт» Лади та Володимира Куровських

Міжнародний Центр Слов'янської Відичної Культури створено з метою відродження Слов'янської Відичної Традиції та Культури, просвітницької діяльності та поширення Слов'янської Культури у Світі.

Академія розвитку людини «Родосвіт» створена Володимиром та Ладою Куровськими – носіями стародавніх Слов'янських традицій з метою навчання та духовного оздоровлення на основі Словянських Відичних знань.

Організаційний партнер - Слов'янський Центр "Ярило" - представництво «Академії розвитку людини «Родосвіт» Лади та Володимира Куровських.

Партнер - Центр духовної творчості «Ясна» - поєднує духовні традиції Світу, психологічні практики та творчий розвиток людини. Особливу увагу центр приділяє внутрішньому світу жінки, як Берегині свого Роду.

KEY Communications

Агенція комунікацій "KEY Communications"
Тел: (044) 599-01-95
Тел\Факс: (044) 201-64-94
E-mail: [email protected]
Website: http://www.keycommunications.ua
 

Загрузка...
Загрузка...
 
© 2005-2012, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".
Економічна правда не несе відповідальності за інформацію, розміщену компаніями у розділі "Прес-релізи".
Редакція також може не поділяти думок, висвітлених у прес-релізах.
  
  
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook