Українська правда
Поштова розсилка:
Пошук:
Замовити розсилку
Знайти
  RSS    PDA    Архів
Економічна правда
  Понеділок, 7 травня 2012, останнє оновлення: 7 хвилин тому

У Києві відбудеться арт-подія «DiversARTy: мистецтво жити разом»

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні для популяризації полікультурності організовує арт-захід «DiversARTy: мистецтво жити разом».
Арт-подія включатиме показ документальних фільмів, виставки живопису та фотографій, танцювальний виступ.

Героями стрічок є відомий український художник Акбар Хурасані, біженець з Афганістану, та учасник популярного танцювального ТВ-шоу України «Танцюють всі» Ерік Ваків.

Документальні фільми будуть презентовані під час заходу «DiversARTy: мистецтво жити разом» 18-19 лютого 2011 року у Київському Центрі сучасного мистецтва «М 17» (вул. Антоновича, 102-104).

На доповнення цих коротких стрічок Акбар Хурасані представить деякі свої твори живопису, а також картину, представлену у фільмі, що зображує його «Дві Батьківщини: Афганістан та Україну», а на завершення арт-події Ерік Ваків виступить із танцювальним номером.

Під час заходу також можна буде ознайомитись із виставкою найкращих аматорських робіт з фотоконкурсу «Громадянин світу», проведеного Представництвом МОМ в Україні в мережі Facebook (http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=112443798769327).

Арт-подія «DiversARTy: мистецтво жити разом» організована Представництвом МОМ в Україні для популяризації полікультурності та відзначення свята розмаїття в Україні.

Генеральний медіа-партнер - газета «День».

Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, звертайтеся до Вікторії Макеєнко, за тел.: +38 044 201 64 94, +38 050 908 08 34, або за електронною адресою: [email protected]

• 18 лютого , вхід за запрошенням;
• 19 лютого – вхід вільний. Усі фотографії та картини залишаться в експозиції. Документальні фільми (в загальному – 30 хвилин) демонструватимуться щогодини з 16:00 до закриття.

KEY Communications

Агенція комунікацій "KEY Communications"
Тел: (044) 599-01-95
Тел\Факс: (044) 201-64-94
E-mail: [email protected]
Website: http://www.keycommunications.ua
 

Загрузка...
Загрузка...
 
© 2005-2012, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".
Економічна правда не несе відповідальності за інформацію, розміщену компаніями у розділі "Прес-релізи".
Редакція також може не поділяти думок, висвітлених у прес-релізах.
  
  
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook