Українська правда
Поштова розсилка:
Пошук:
Замовити розсилку
Знайти
  RSS    PDA    Архів
Економічна правда
  Понеділок, 7 травня 2012, останнє оновлення: 7 хвилин тому

IFC розпочинає програму сертифікації в сфері управління ризиками

IFC розпочинає програму сертифікації в сфері управління ризиками, яка допоможе зміцнити фінансовий сектор України
Київ, Україна,11серпня, 2011—IFC, один з підрозділів Групи Світового Банку, розпочала програму з навчання та сертифікації в сфері управління ризиками, щоб допомогти банківським спеціалістам України покращити навички в управлінні ризиками та зміцнити фінансовий сектор країни в умовах складної економічної ситуації.

У початковій семиденній програмі, що відбулась у липні та серпні, взяли участь банківські фахівці з 13 фінансових та навчальних установ, в тому числі з комерційних банків та Національного банку України. Програма охоплювала питання стосовно управління фінансовим, кредитним, ринковим і операційним ризиками, та корпоративного управління. По завершенні навчання учасники отримали сертифікати від Глобальної асоціації спеціалістів з управління ризиками (GARP), всесвітньо визнаного лідера в програмах з навчання, тестування та сертифікації в сфері управління фінансовими ризиками.

«Знання, отримані в ході цієї серії семінарів, мають велике значення для прискорення одужання банківського сектору від кризи,» – заявив один з учасників програми Володимир Онищенко, фінансовий консультант. – «Ця програма знайомить із сучасними методами управління ризиками та найкращими світовими практиками, які допоможуть банківським спеціалістам вже на ранньому етапі розпізнавати та вирішувати потенційні проблеми.»

Програма сертифікації розгортається у партнерстві із Міжнародною бізнес-школою «Нікленд» та провідною Українською фірмою «Екстра Консалтинг», що працює в сфері банківського консультування. Протягом наступних трьох років «Нікленд» та «Екстра Консалтинг» проводитимуть семінари російською мовою для понад 100 кандидатів, які планують скласти іспит на отримання сертифікату.

«Першочергове завдання IFC в Україні - зміцнити банківський сектор та навчити місцеві банки краще управляти ризиками,» – заявив Гарт Бедфорд, Керівник Програми IFC «Подолання наслідків кризи на фінансових ринках в Східній Європі та Центральній Азії». - “Ця освітньо-сертифікаційна програма допоможе озброїти фахівців банківського сектору України знаннями, необхідними їм, щоб ефективно оцінювати та знижувати майбутні ризики.»

Програму «Подолання наслідків кризи на фінансових ринках в Східній Європі та Центральній Азії» IFC розпочала в 2009 р., у партнерстві зі Швейцарською Конфедерацією. Навчання в сфері управління ризиками та стресовими активами в рамках цієї Програми пройшли приблизно 2000 банківських спеціалістів. Крім того, Програма допомагає розвивати нормативно-правову базу для створення прозорого функціонуючого ринку стресових активів в Україні.

Інформація про Nikland на сайті www.nikland.com.ua

Інформація про Extra Consulting на сайті http://www.extra-consulting.net

Додаткова інформація

IFC
IFC, член Групи Світового банку, є найбільшим глобальним інститутом розвитку, що фокусує свою діяльність виключно на приватному секторі. Ми сприяємо сталому економічному зростанню країн, що розвиваються, фінансуючи інвестиції, надаючи компаніям та урядам консультативні послуги, та мобілізуючи приватний капітал на міжнародних фінансових ринках. У часи глибокої економічної невизначеності в усьому світі, у 2011 фінансовому році ми допомагали клієнтам створювати нові робочі місця, покращувати екологічні показники діяльності та підтримувати місцеві громади. При цьому, обсяг наших інвестицій за цей рік виріс до рекордних за всю історію майже $19 мільярдів доларів США. Додаткова інформація: www.ifc.org

Будьте на зв’язку

www.facebook.com/IFCwbg
www.twitter.com/IFC_org
www.youtube.com/wbifc
www.ifc.org/SocialMediaIndex

Міжнародна бізнес школа

(044) 4619727
(044) 3314483
[email protected],
www.nikland.com.ua
__________________
Международная бизнес школа “Nikland”- ведущая бизнес школа нового поколения. Школа призвана формировать и воспитывать лидеров, рассчитывающих применять свои профессиональные знания в условиях быстрорастущих рынков.
 

Загрузка...
Загрузка...
 
© 2005-2012, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".
Економічна правда не несе відповідальності за інформацію, розміщену компаніями у розділі "Прес-релізи".
Редакція також може не поділяти думок, висвітлених у прес-релізах.
  
  
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook