Українська правда
Поштова розсилка:
Пошук:
Замовити розсилку
Знайти
  RSS    PDA    Архів
Економічна правда
  Понеділок, 7 травня 2012, останнє оновлення: 7 хвилин тому

Семінар «Закон України «Про акціонерні товариства»: особливості застосування в банківському секторі»

30 вересня 2011р. за підтримки Асоціації українських банків (АУБ) відбудеться семінар «Закон України «Про акціонерні товариства»: особливості застосування в банківському секторі». Організатором заходу виступає Міжнародний інститут бізнесу.
З 1 травня 2011 року в повному об'ємі набув чинності Закон України «Про акціонерні товариства» (далі - «Закон»), дія якого поширюється на усі акціонерні товариства нашої країни. Важливість цієї події для кожного АТ, кожного акціонера важко переоцінити, адже з набуттям чинності Закону змінилися не лише основні «правила гри». Можна говорити про кардинальну зміну вектору у вітчизняному корпоративному праві – «маятник гойднувся» у бік захисту дрібних акціонерів. Безумовно, це позитивний момент, але мажоритарним акціонерам у нових реаліях важливо розуміти механізми захисту і своїх інтересів, оскільки, що б не говорили, але саме мажоритарні акціонери є основними інвесторами своїх компаній.
Особливу актуальність цій тематиці надає той факт, що більше 10 тисяч АТ так і не привели свою діяльність у відповідність з вимогами Закону. Багато таких компаній є клієнтами банківських установ, банки є акціонерами таких компаній і т.п. Що робити партнерам, акціонерам таких компаній у ситуації, що склалася? Наскільки безпечні угоди з ними? Чи можливе легальне обертання їх цінних паперів? Саме в процесі вироблення «лінії поведінки» з компаніями, які не привели свою діяльність у відповідність Закону, виникає багато питань, на які життєво необхідно отримати відповіді з вуст представників державного регулятора - Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку (ДКЦПФР).
Для товариств, які привели свою діяльність у відповідність з вимогами Закону, цікаві питання підготовки і проведення за новими правилами загальних зборів акціонерів, оскільки саме ці збори часто несподівано стають «полем битви» в корпоративних війнах. Наприклад, навіть незначні неточності при організації і проведенні кумулятивного голосування можуть привести до серйозних проблем при формуванні Наглядової ради банку.
Нарешті, до традиційного «як на це подивиться ДКЦПФР» у банків додається «як на це подивиться НБУ» - адже з 17.06.2011 набули чинності численні зміни до Закону «Про банки і банківську діяльність»! Учасникам семінару надається унікальна можливість порівняти власне тлумачення спірних моментів нового законодавства з позицією відповідальних співробітників ДКЦПФР і НБУ, обмінятися думками з відомими фахівцями і колегами.

Центр розвитку корпоративного управління МІБ пропонує усім акціонерним банкам взяти участь у семінарі «Закон України «Про акціонерні товариства»: особливості застосування в банківському секторі».

Програма семінару включає:
 презентацію основних змін у регулюванні корпоративних відносин у банках, пов'язаних з набуттям чинності Закону України «Про акціонерні товариства» і змін до Закону України «Про банки і банківську діяльність»;
 практичні поради від представника ДКЦПФР щодо підготовки і проведення загальних зборів акціонерів за новими правилами, організації роботи органів управління і контролю у банках;
 презентацію позиції керівництва НБУ щодо особливостей застосування норм Закону «Про акціонерні товариства» у банківському секторі;
 ділову гру «Обрання Наглядової ради методом кумулятивного голосування».

Усім, хто зареєструвався як учасник семінару, буде надана можливість завчасно поставити власні питання, які, на його думку, є проблемними і потребують обговорення на семінарі. Побажання кожного учасника будуть враховані!

Викладачі:
Окунєв Олександр Йосипович - директор Центру корпоративного управління МІБ, голова правління Професійної асоціації корпоративного управління(ПАКУ).
Петрашко Олексій Геннадійович – Член ДКЦПФР.
Новіков Віктор Володимирович - директор юридичного департаменту НБУ, член правління НБУ.


Місце проведення : Міжнародний інститут бізнесу, м. Київ, Брест-Литовське шосе, 8 А.

Детальна інформація про семінар на нашому сайті http://www.iib.com.ua/actionopen.asp?cid=114&act=816&lang=ua.

З питань участі звертайтеся до Інни Мозгової - тел. (044) 228-87-59 (прямий),
585-00-33 (вн. 132), e - mail: [email protected], web - site: www.iib.com.ua/cg

Міжнародний інститут бізнесу

м.Київ,
Брест-Литовське шосе, 8а
(044) 585-00-33
[email protected]
www.iib.com.ua
 

Загрузка...
Загрузка...
 
© 2005-2012, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".
Економічна правда не несе відповідальності за інформацію, розміщену компаніями у розділі "Прес-релізи".
Редакція також може не поділяти думок, висвітлених у прес-релізах.
  
  
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook