Українська правда
Поштова розсилка:
Пошук:
Замовити розсилку
Знайти
  RSS    PDA    Архів
Економічна правда
  Понеділок, 7 травня 2012, останнє оновлення: 7 хвилин тому

Перетворення акціонерного товариства

18 листопада Центр корпоративного управління МІБ проведе семінар-практикум «Перетворення АТ: останні теоретичні та практичні напрацювання».
З 29.04.2009 набув чинності Закон «Про акціонерні товариства» (далі по тексту – «Закон»), що встановив загальноприйняті у світі правила роботи акціонерних компаній, яких раніше не було в Україні. Залишилось трохи більше місяця до кінцевого терміну, встановленого для приведення діяльності компанії у відповідність до положень Закону.

Багато акціонерних компаній не користуються перевагами акціонерної форми ведення бізнесу. Якщо вони не змінять форму ведення бізнесу, то вони будуть змушені виконувати жорсткі вимоги до АТ, передбачені Законом, що призведе до суттєвого ускладнення й подорожчання ведення бізнесу, збільшення ризиків, пов’язаних із оскарженням угод, ускладнення переходу прав власності на компанії тощо.

Очевидно, що більшість таких АТ змушена буде змінити організаційно-правову форму ведення бізнесу шляхом перетворення в ТзОВ, ТзДВ, повні й командитні товариства, виробничі кооперативи.

Дізнатися про види інших організаційно-правових форм ведення бізнесу, врахувати їх переваги та недоліки, розібратися з процедурою перетворення акціонерного товариства допоможе семінар-практикум «Перетворення АТ: останні теоретичні та практичні напрацювання», який відбудеться 18 листопада 2011 р.

Учасники семінару отримають найповнішу інформацію та практичні поради досвідченого фахівця щодо «плюсів» та «мінусів» організаційно – правових форм, у які може бути здійснене перетворення АТ (ТзОВ, ТзДВ, повне товариство, командитне товариство, виробничий кооператив), а також юридичних та організаційних аспектів процедури перетворення акціонерного товариства; два методичних посібника по тематиці семінару, що містять «покрокові» рекомендації, повну підбірку нормативних актів, листів, роз’яснень органів державної влади та управління, зразки основних документів, що складаються під час перетворення, зокрема, статутів, передавального акту, проектів рішень загальних зборів тощо.

Місце проведення – м. Київ, Брест-Литовське шосе, 8А, Міжнародний інститут бізнесу

З питаннями Ви можете звертатись до Інни Мозгової - тел. (044) 22-88-759 (прямий), 585-00-33 (вн. -132), e-mail: [email protected], www.iib.com.ua/cg .

Міжнародний інститут бізнесу

м.Київ,
Брест-Литовське шосе, 8а
(044) 585-00-33
[email protected]
www.iib.com.ua
 

Загрузка...
Загрузка...
 
© 2005-2012, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".
Економічна правда не несе відповідальності за інформацію, розміщену компаніями у розділі "Прес-релізи".
Редакція також може не поділяти думок, висвітлених у прес-релізах.
  
  
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook