Українська правда
Поштова розсилка:
Пошук:
Замовити розсилку
Знайти
  RSS    PDA    Архів
Економічна правда
  Понеділок, 7 травня 2012, останнє оновлення: 7 хвилин тому

Судова практика розгляду корпоративних спорів

30 листопада 2011 року у Міжнародному інституті бізнесу відбудеться семінар "Судова практика розгляду корпоративних спорів".
Семінар розраховано на досвідчених фахівців у сфері корпоративних відносин та їх правового врегулювання. Повністю оновлена програма передбачає розгляд судових спорів, що виникли навколо застосування норм вже нового Закону України «Про акціонерні товариства», а також спорів на «вічні теми», які не врегульовані нормами жодного із законодавчих актів. Програма надає широкі можливості не лише для отримання практичних порад, а й для обговорення спірних моментів методом «мозкового штурму», обміну досвідом усіх учасників семінару.

Програма семінару складається з:
обговорення конкретних судових справ вищих судових інстанцій України, що складають найсучаснішу практику застосування у вирішенні корпоративних спорів норм Цивільного та Господарського кодексів України, Закону «Про акціонерні товариства». Учасникам семінару завчасно будуть вислані переліки проблемних питань, які планується обговорювати, будь-який учасник матиме право додати до переліку інші питання, які, на його думку, є проблемними та потребують обговорення на семінарі. Всі побажання учасників будуть враховані.

Учасники семінару отримають:
1. Найповнішу структуровану інформацію у вигляді слайдових презентацій, що містять більше 200 слайдів щодо:
• судових справ з корпоративних спорів, розглянутих протягом 5 останніх років вищими судовими інстанціями України із зазначенням принципових рішень судів у кожній справі;
• повних текстів усіх судових рішень, на які є посилання у слайдових презентаціях.
2. Практичні поради щодо досвіду інтерпретації та практичного застосування нових норм права;
3. Можливість обмінятися з колегами досвідом участі у корпоративних спорах.

Програму розраховано на:
• Юристів, що практикують у сфері корпоративного права;
• Керівників (осіб, що працюють в правліннях, наглядових радах та ревізійних комісіях акціонерних товариств) та кандидатів на зазначені посади;
• Корпоративних секретарів акціонерних товариств;
• Спеціалістів консультаційних та аудиторських фірм, які працюють над питаннями корпоративного управління, або планують розпочати таку роботу;
• Акціонерів (в тому числі - посадових осіб банків, інвестиційних компаній, торгівців ЦП тощо).

Автором та викладачем Програми є
Окунєв Олександр Йосипович – Директор Центру розвитку корпоративного управління МІБ, відомий в Україні фахівець у галузі корпоративного права. Багаторічний досвід реалізації консалтингових проектів у складі команд консультантів International Finance Corporation (IFC) в Україні (1996 - 2001) та МІБ (з 2001). Автор низки навчальних програм для професіоналів корпоративного управління України, Казахстану, Узбекистану, Таджикистану, Монголії. Серед клієнтів - ФДМУ, ДКЦПФР, ТОВ «МЕТІНВЕСТ – ХОЛДИНГ», АТ «СМАРТ-ХОЛДИНГ», ТОВ «ДПЕК», АТ «ХАМКОРБАНК» (Узбекистан), АТ «КАЗМУНАЙГАЗ-РД» (Казахстан), «Українська універсальна біржа» тощо. Член Консультаційно - експертної ради з питань корпоративного управління ДКЦПФР; голова Правління Професійної асоціації корпоративного управління (ПАКУ); член Консультативної Ради компанії «AES Україна». Співавтор першого в Україні Посібника з питань корпоративного управління (видання IFC, 1999); «The handbook of international corporate governance» (видання Британського Інституту директорів, Лондон, 2005); автор більше 60 публікацій з корпоративного права та управління.

Місце проведення: Міжнародний Інститут Бізнесу, м. Київ, Брест-Литовське шосе, 8 а)

З питаннями Ви можете звертатись до Інни Мозгової - тел. (044) 2288759; (044) 585-00-33 (вн. 132),
e-mail: [email protected], с[email protected], www.iib.com.ua/cg

Будемо раді, якщо Ви приєднаєтеся до учасників нашої програми!

Міжнародний інститут бізнесу

м.Київ,
Брест-Литовське шосе, 8а
(044) 585-00-33
[email protected]
www.iib.com.ua
 

Загрузка...
Загрузка...
 
© 2005-2012, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".
Економічна правда не несе відповідальності за інформацію, розміщену компаніями у розділі "Прес-релізи".
Редакція також може не поділяти думок, висвітлених у прес-релізах.
  
  
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook