Українська правда
Поштова розсилка:
Пошук:
Замовити розсилку
Знайти
  RSS    PDA    Архів
Економічна правда
  Понеділок, 7 травня 2012, останнє оновлення: 7 хвилин тому

Сьогодні бізнес трактує людину як ресурс, а не як особистість, – Богдан Гаврилишин

Криза світового менеджменту у тому, що єдиним критерієм успіху для нього є прибуток. Людина, як така, у підприємництві немає вартості - працівника трактують як ресурс, а не як особистість. І коли з'являється кризова ситуація, цей «ресурс» викидають на суспільний смітник, не думаючи, що з людиною буде далі.
Таку думку висловив видатний економіст, член Римського клубу, фундатор економічного форуму в Давосі, засновник Міжнародного інституту менеджменту у Швейцарії Богдан Гаврилишин під час зустрічі з учасниками програми Key Executive МВА Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS).

Трактування працівника лише як ресурсу, на думку Богдана Гаврилишина, є аморальним. «Також існує жахлива різниця у заробітній платні - від самого верху до низу. Тож як довго така система може витримати? Світ зараз переживає кризу дарвіністичного капіталізму», - вважає експерт.

Будучи радником першого президента України та низки українських урядів, провідний економіст вважає, що українські політики, які були та є при владі не зможуть, не хочуть і не вміють провести Україну через трансформацію. «На жаль, влада, яка прийшла після Помаранчевої революції, не вміла слухати, вони замало знали про демократію, вільний ринок, ілюзорно дивилися на світ. Цінностями наших політиків мають стати політична свобода, добробут народу, соціальна справедливість, симбіотичне співжиття з природою, а не кричуща нерівність між багатими і бідними».

Попри все, Богдан Гаврилишин залишається величезним оптимістом «Я з оптимізмом дивлюся у наше майбутнє, хоча розумію, наскільки жахливою є зараз ситуація. А ще я вірю у доброту людей. Якщо ти віриш у це, то елемент доброти стає сильнішим. І багато того, що мені вдалося зробити у світі, сталось лише завдяки цій вірі».

Підсумовуючи зустріч у Львівській бізнес-школі УКУ (LvBS), Богдан Гаврилишин зазначив: «Я був радий побувати у цій школі, поспілкуватись, відчути конструктивну атмосферу. А головне зрозумів, що ця школа приносить добрі плоди для України - виховує керівників підприємств, які будуть етичними, гуманним та патріотичними».

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS)

LvBS - це школа з європейськими цінностями та підходами, яка розвиває відкриту і відповідальну бізнес-спільноту. Наша ціль сприяти розвитку візіонерів, які будуть проактивно будувати українське бізнес-середовище, а не реагувати на точкові потреби.
Формування відкритої спільноти лідерів, яка ефективно і відповідно до міжнародних стандартів будує результативну систему та якісну культуру управління шляхом поєднання і розвитку прикладних знань, практичних навичок, фахових компетенцій, загальнолюдських і професійних цінностей.


Адреса
79070, Україна, м.Львів, вул.Хуторівка,35a,
Львівська бізнес-школа УКУ

Телефон
+38 (032) 240 99 58

E-mail
[email protected]
 

Загрузка...
Загрузка...
 
© 2005-2012, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".
Економічна правда не несе відповідальності за інформацію, розміщену компаніями у розділі "Прес-релізи".
Редакція також може не поділяти думок, висвітлених у прес-релізах.
  
  
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook