Українська правда
Поштова розсилка:
Пошук:
Замовити розсилку
Знайти
  RSS    PDA    Архів
Економічна правда
  Понеділок, 7 травня 2012, останнє оновлення: 7 хвилин тому

Зустріч з власником агрохолдингу "Авангард" Олегом Бахматюком

Києво-Могилянська Бізнес Школа [kmbs] запрошує власників та генеральних директорів компаній аграрного сектору на відкриту зустріч з керівником та власником агрохолдингу "Авангард" - Олегом Бахматюком.
Тема зустрічі "Агробізнес: стратегічний підхід". Питання до обговорення:
• внутрішні або зовнішні ринки, які пріоритети для аграрного бізнесу на сьогодні?
• як залучити інвестиції в галузевий бізнес;
• диверсифікація чи фокусування: що краще для глобального бізнесу?
• тренди аграрного бізнесу: Україна, світ;
• позиціонування України як аграрної країни: реальність чи ілюзія?

Формат: Публічна бесіда з модератором події. Бесіда проходить у форматі питань-відповідей. Передбачені сесія питань від топ-менеджерів. Проводитиметься Інтернет-трансляція події.

Модератор події: Михайло Винницький, PhD з економічної соціології (Кембриджський університет, Великобританія), викладач kmbs, Директор Докторської школи Національного Університету "Києво-Могилянська академія".

Дата і час: 16 травня 2012 року, 19:00 - 21:00.

Також у всіх зацікавлених в бізнес-освіті є можливість відвідати презентацію MBA-програм kmbs, що відбудеться перед зустріччю з Олегом Бахматюком о 17.00.

Для для участі необхідно обіймати управлінську посаду. Реєстрація на сайті kmbs за посиланням

Для акредитації преси, просимо надсилати свою заявку Анні Лянній на email - [email protected] або зателефонувавши за номером 093-15-15-083.

В разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь до Павла Білодіда, координатора проекту: [email protected], [044] 490 6635, [097] 511 20 87.

Про спікера
Олег Бахматюк - голова Ради Директорів агрохолдингу "Авангард". Він заснував компанію в 2003 році. Освіта: закінчив Чернівецький економіко-правничий інститут з дипломом у галузі управління бізнесом 1996 року, а також Івано-Франківський національний технічний університет нафти та газу дипломом у галузі інженерії, фізики та менеджменту 2005 року. Протягом своєї кар’єри, Олег Бахматюк обіймав низку керівних посад: 2004-го року був директором ТОВ "Прикарпатська Фінансова Компанія", 2005-го — президентом ТОВ "Станіславська Торгова Компанія", 2005-2006 рр. — заступником голови правління НАК "Нафтогаз України". Олег Бахматюк є також власником інших компаній у харчовій промисловості, у сфері транспорту, нерухомості та фінансів. "Авангард" - його найбільше комерційне підприємство. Олег Бахматюк входить в десятку кращих топ-менеджерів України 2011 року (за версією журналу "Компаньон").

 

Загрузка...
Загрузка...
 
© 2005-2012, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".
Економічна правда не несе відповідальності за інформацію, розміщену компаніями у розділі "Прес-релізи".
Редакція також може не поділяти думок, висвітлених у прес-релізах.
  
  
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook