Економічна правда
 

03.04.2012

Майстер-клас kmbs у Дніпропетровську

Києво-Могилянська Бізнес Школа [kmbs] запрошує представників бізнесу на безкоштовний майстер-клас "Стабільність змін", що відбудеться 10 квітня у місті Дніпропетровськ в рамках МВА-туру kmbs.
Ключові питання майстер-класу: • Зміни: уникнути, ігнорувати чи управляти? • Вплив змін на клієнтські потреби та наші бізнес-можливості • Адекватна відповідь змінам Спікер: Володимир Павелко, директор МВА-програм та викладач Києво-Могилянської Бізнес Школи. Є сертифікованим викладачем і консультантом Adizes Institute (USA). У 2009 році захистив ступінь МВА в Інституті Міжнародних Відносин IBR Steinbeis University Berlin. 2008-2009 рр. керував інноваційним проектом по інтеграції бізнесу внаслідок M&A у фінансовій галузі. 3 1998 по 2009 рік працював у банківській сфері, де пройшов всі щаблі управління до члена Правління банку. В цей час втілював в життя чисельні проекти реструктуризації, оптимізації та трансформації бізнесу. В середині 90-х працював в країнах Європи та Північної Америки. Має базову освіту в галузі іноземної філології, юриспруденції та фінансів. Після майстер-класу усі зацікавлені у бізнес-освіті зможуть взяти участь у презентації магістерських програм kmbs, на якій будуть представлені: • Presidents’ МВА – для власників бізнесу; • Executive MBA – для керівників компаній; • Master in Business Leadership [MBL] – для функціональних керівників, майбутніх топ-менеджерів; • Master of Banking and Finance [MBF] – для практикуючих фінансистів. Дата і час проведення: 10 квітня, 17.30 – 20.00. Місце проведення: м. Дніпропетровськ, вул. Гусенка, 17, "Я Галерея" (вхід з вулиці О. Гончара) Умови участі: Безкоштовно, за обов’язковою on-line реєстрацією. В разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь до Павла Білодіда, координатора проекту: [email protected], [044] 490 6635, [097] 511 20 87. Наступними містами, в яких kmbs проведе майстер-класи, будуть Одеса (6 червня) та Харків (3 липня). Детальніше Києво-Могилянська Бізнес Школа [kmbs] – школа для лідерів, орієнтованих на якісні зміни – в собі, своїх компаніях, країні, світі. Заснована 1999 року при Києво-Могилянській Академії, одному з найстаріших університетів Східної Європи. kmbs відома як самобутня школа думки.
 
© 2005-2012, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".