Економічна правда
 

07.08.2012

Agro MBA від kmbs - перша в Україні

В Києво-Могилянській Бізнес Школі [kmbs] 29 листопада 2012 року стартує нова магістерська програма для управлінців аграрної сфери - Agro MBA. Поєднуючи галузеву спеціалізацію і досвід в бізнес-освіті, kmbs розробила єдину в Україні MBA-програму, яка сфокусована саме на потреби та особливості управління компаніями аграрної галузі*.
Дана спеціалізована програма орієнтована на топ-менеджерів компаній зі сфери сервісу, виробництва, переробки та логістики аграрної продукції, які націлені на персональний розвиток, розвиток своєї компанії та на впливову участь у розбудові сучасного агробізнесу України. В структуру програми Agro MBA покладена логіка магістерських програм kmbs, але кожен з навчальних курсів орієнтований на галузеву специфіку бізнесу. На програмі ділитимуться інформацією та досвідом як українські експерти-практики, так і іноземні експерти, що викладають на подібних програмах в Голландії, Бразилії, США та інших країнах. Керівником програми є Світлана Горбенко, яка має досвід роботи у галузі сільського господарства України, здобутий як у сфері аграрного бізнесу, так і в системі державного управління ним. Світлана є випускницею програми Presidents’ MBA kmbs. На думку Світлани, сьогодні керівники компаній зі сфери агробізнесу чудово розуміють, що в їхній галузі відбувається багато змін - як в Україні, так і у світі, тому вони постійно шукають відповідь на питання, як побудувати ефективну систему управління бізнесом в контексті постійних змін. "Програма Agro МВА від kmbs відкриває перед учасниками можливість поглибити своє розуміння компанії як цілого і систематизувати знання, щоб управляти компанією як цілісною бізнес-системою. Крім того, навчаючись на програмі, учасники потрапляють у концентроване професійне середовище однодумців, яке сприятиме обміну досвідом та навчанню один від одного. А це вагомий поштовх, який впливатиме на особистісний розвиток управлiнця та розвиток його лідерських компетенцій", - переконана Світлана Горбенко. Олександр Саврук, декан kmbs, про започаткування нової програми Agro МВА: "Фахівці зі сфери сільського господарства вже навчалися в kmbs. Природний розвиток роботи школи з представниками агробізнесу дозволив нам розробити для них спеціалізовану навчальну програму. Дана програма є унікальною на теренах України, яка давно відома у світі як один з потужних гравців на агроринках. Очікуємо, що вже за два роки до когорти унікальних особистостей-випускників kmbs доєднаються випускники програми Agro MBA, які продовжуватимуть світоглядні та професійні традиції школи". Детальніше з концепцією та наповненням програми Agro MBA можна ознайомитися тут http://bit.ly/O1hPqz *Аграрна галузь в Україні має потужний потенціал і сьогодні це один з основних ринків, який формує економіку України. Сільське господарство, разом з виробництвом харчових продуктів, становить 30,4% від показника ВВП нашої країни. А ще Україна посідає 8 місце у світі за кількістю земель сільськогосподарського призначення.
 
© 2005-2012, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".