Економічна правда
 

07.09.2012

"Інтелектуальний тиждень kmbs" - серія відкритих дискусій для управлінців

З 18 по 20 вересня 2012 – в Києво-Могилянській Бізнес Школі [kmbs] відбудеться цикл управлінських дискусій та зустрічей:
18 вересня - майстер-клас Євгена Пенцака для фінансистів: "Фінансова кухня: фінансові страви готуємо разом". Запрошуємо фахівців у галузі фінансів до обговорення формування оптимальної лінійки продуктів компанії, оптимальну структуру капіталу, захист компанії від шоків неліквідності, інфляції, девальвації шляхом використання різних інструментів і можливостей, що існують на ринку. Детальніше про подію та реєстрація. • 19 вересня - дискусія виключно для власників бізнесу: "Багатство власника: погляд в різних вимірах". Запрошуємо власників приєднатися до закритої дискусії для обговоримо різні погляди на багатство, як матеріальне, так і ментальне. Модератор - В’ячеслав Геращенко - керівник Presidents’ MBA kmbs, власник бізнесу. Детальніше про подію та реєстрація. • 20 вересня – майстер-клас Лари Хоманс для управлінців: "StoryTelling у бізнесі: п’ять стратегічних запитань для результативної взаємодії". Подія буде цікавою для управлінців, які прагнуть дізнатися, як зробити історію про власну компанію, її розвиток, досягнення і плани, цікавою, переконливою, впливовою і результативною. Детальніше про подію та реєстрація. Участі у всіх подіях "інтелектуального тижня" - за обов’язковою попередньою реєстрацією. В разі виникнення будь-яких питань щодо участі у подіях, будь ласка, звертайтесь до менеджера проекту Павла Білодіда: [email protected], +38[097] 511 20 87, +38 [044] 490 6635 Журналістів просимо реєструватися у Анни Лянної, [email protected]; [093] 15 15 083 Будемо раді спілкуванню з Вами!
 
© 2005-2012, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".