Українська правда
Поштова розсилка:
Пошук:
Замовити розсилку
Знайти
  RSS    PDA    Архів
Економічна правда
  Понеділок, 7 травня 2012, останнє оновлення: 7 хвилин тому

MBA Grand Opening-2012 в kmbs

Відбувся довгоочікуваний старт нових груп Master in Business Leadership [MBL], Executive MBA та Presidents’ MBA, до якого наша школа готувалася цілий рік. Віднині спільнота kmbs налічує на 63 учасники більше, і ми щиро радіємо з цього приводу.
Окрім традиційного знайомства учасників зі своєю групою, школою та Києво-Могилянською академією, а також навчальної частини, ми вирішили одразу інтегрувати нових учасників у нашу логіку навчання та присвятили кожен з трьох днів модулю розкриттю філософії kmbs – "Change yourself, сhange the company, сhange the world".

Перший день було присвячено темі "Сhange the world". Декан kmbs Олександр Саврук розповідав про природу змін, а віце-президент Києво-Могилянською академії Володимир Моренець говорив про цінності академії як місця, де плекається джерело змін.

Олександр Саврук: "Єдині реальні зміни – трансформаційні. Усе, що починається на "ре-" (реформа, реструктуризація) – це скоріше імітація. Трансформація дає якісні зміни – зміни по суті"
Олександр Саврук: "Єдині реальні зміни – трансформаційні. Усе, що починається на "ре-" (реформа, реструктуризація) – це скоріше імітація. Трансформація дає якісні зміни – зміни по суті"


У рамках теми другого дня "Сhange the company" Лідія Білас, голова правління компанії "ІДС Аква-Сервіс" (ТМ "Моршинська", "Миргородська", "Трускавецька" та ін.), випускниця програми Presidents’ MBA, розповіла про зміни в її компанії та переломний момент у розвитку організації, а саме про злиття з IDS Group Ukraine (ТМ "Миргородська"), та про все, що відбувалося внаслідок цього – зміну бренду, злиття двох організаційних культур та ін.

Запрошеними спікерами третього дня, присвяченого темі "Change yourself", також стали члени спільноти kmbs: Наталія Жеваго (засновник та директор організації "Культурний проект", учасниця Presidents’ MBA-7), Андрій Кішинський (генеральний директор Фінансової групи "Космос", випускник програми MBA-8) та Олег Федоров (директор "Дхолландія Україна", випускник програми MBL-1). Спікери розповіли про те, як вони приходили до змін у персональному та професійному житті та переживали ці зміни. З особливою приємністю вони відзначали зміни, які відбувалися з ними під час та після навчання в kmbs – їхнє життя поділилося на "до" та "після" навчання у нашій бізнес-школі.

"Change yourself, change the company, change the world" – філософія kmbs, яка стала наскрізною ідеєю першого модулю. Таким чином ми продемонстрували шлях, який, сподіваємося, пройдуть нові члени спільноти kmbs – через проривний розвиток та зміни в собі до якісних змін у своїх компаніях, нашій країні та світі в цілому.

Фотогалерея Grand MBA Opening-2012

Відеоролик Grand MBA Opening-2012

 

Загрузка...
Загрузка...
 
© 2005-2012, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".
Економічна правда не несе відповідальності за інформацію, розміщену компаніями у розділі "Прес-релізи".
Редакція також може не поділяти думок, висвітлених у прес-релізах.
  
  
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook