Українська правда
Поштова розсилка:
Пошук:
Замовити розсилку
Знайти
  RSS    PDA    Архів
Економічна правда
  Понеділок, 7 травня 2012, останнє оновлення: 7 хвилин тому

Бізнес-ринг “Конфлікт ERP: Результати VS Очікування”

7 листопада о 18:00 Києво-Могилянська Бізнес Школа [kmbs] та Apple Consulting® запрошують управлінців і топ-менеджерів відвідати бізнес-ринг на тему "Конфлікт ERP: Результати VS Очікування".
Впровадження ERP - як правило, істотна інвестиція для бізнесу, як фінансова, так і часова. Всі компанії чудово розуміють, що для того щоб виграти конкурентну боротьбу, необхідно автоматизувати бізнес-процеси, забезпечити швидкий доступ до інформації між функціональними підрозділами тощо. Однак, з якоїсь причини, через рік-два і навіть п’ять років, очікуваного зростання прибутку та ринкової вартості бізнесу, який очікують від впровадження ERP, так і не відбувається.

Тож, ERP - це всього лише "дорога іграшка", більшість з функцій якої компанія так і не застосовує, або ж результативність ERP для бізнесу може бути підвищено і , тоді, як цього домогтися?
Власним досвідом ділитимуться представники компаній, які впровадили ERP, і мають позитивні результати, а також ті, хто не повернули свої інвестиції від її введення:
• Роман Сакун, керівник відділу інформаційного менеджменту АТ "Чумак",
• Олександр Риндін, керівник Проектів торгової мережі супермаркетів "Фуршет",
• Ірина Моісеєва, директор ПП “ТОБІ-ГНГ” (ТМ Tobi), магазини при мережі заправок "ОККО" ("Концерн Галнафтогаз"),
• Ірина Ольховик, директор департаменту консалтинга ООО "Борлас-Украина";
• Дмитро Попінако, керуючий партнер, генеральний директор компанії Innoware.Визначити "больові точки" конфлікту і направити учасників бізнес-рингу до проривного рішенням допоможе модератор події - Андрій Колотов, партнер, керівник ТОС-практики Apple Consulting ®, викладач kmbs.

Для кого ця подія? Власники, генеральні директори, керівники ІТ-відділів, управлінці вищого і середнього рівня виробничих компаній / ритейлу / дистриб’юторів, які мають досвід впровадження ERP-систем, або готуються до їх впровадження.

Умови участі: Участь у бізнес-рингах безкоштовна.

Для участі необхідно: займати керівну посаду в компанії, заповнити реєстраційну форму
Організатори мають право відмовити від участі представникам тих компаній, яких безпосередньо тема конкретного бізнес-рингу не стосується. Також, у разі обмеженої кількості місць, пріоритет буде надаватися учасникам, що зареєструвалися раніше за датою.

На всі Ваші питання із задоволенням дадуть відповідь:
• Тимур Демчук (kmbs) ( +38 097 624 96 24)
• Інна Стеценко (Apple Consulting®) ( +38 050 696 45 63)

Довідка:
Бізнес-ринг – це новий формат бізнес-комунікацій, відкрите обговорення реального хронічного конфлікту між пов’язаними сторонами і пошук його вирішення. Експертами бізнес-рингів виступають представники протиборчих сторін, але при цьому, пов’язані необхідністю постійно працювати разом. Учасники бізнес-рингу - власники і директори компаній. Бізнес-ринг - це завжди жива аудиторія, непередбачувані гарячі і навіть провокаційні дискусії, правдиві кейси.

 

Загрузка...
Загрузка...
 
© 2005-2012, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".
Економічна правда не несе відповідальності за інформацію, розміщену компаніями у розділі "Прес-релізи".
Редакція також може не поділяти думок, висвітлених у прес-релізах.
  
  
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook