Українська правда
Поштова розсилка:
Пошук:
Замовити розсилку
Знайти
  RSS    PDA    Архів
Економічна правда
  Понеділок, 7 травня 2012, останнє оновлення: 7 хвилин тому

"Лавринович і Партнери" визнано однією з кращих юридичних фірм України

Юридична Фірма "Лавринович і Партнери" стабільно входить у десятку кращих юридичних фірм України. Про це свідчать результати 16-го щорічного дослідження "50 провідних юридичних фірм України 2012 року" газет "Юридична практика" та "Коммерсант-України", опубліковані 11 грудня.
Роботу Фірми упродовж року високо оцінили дослідники і колеги-юристи: згідно з результатами голосування, що проводилося серед юридичних фірм країни, "Лавринович і Партнери" є кращим юридичним консультантом з питань банкрутства. Керівника даної практики – Партнера Станіслава Скрипника – також визнано кращим юристом у цій сфері.

Фірма традиційно увійшла в п’ятірку провідних юридичних фірм у сфері банківського та фінансового права, оподаткування та судової практики. Визнання колег отримали Керуючий Партнер Максим Лавринович (корпоративне право), Партнер Ірина Марушко (банківське та фінансове право, оподаткування) та Партнер Станіслав Скрипник (IT та комунікації; енергетика та природні ресурси). Станіслав Скрипник також увійшов у п’ятірку провідних юристів у галузі судової практики.

Дослідження "50 провідних юридичних фірм України" проводиться газетою "Юридична практика" з 1997 року, та є єдиною незалежною публікацією рейтингів юридичних фірм в Україні. Дослідження складається з оцінок доходів, кількості юристів, фінансової ефективності, рейтингу визнання та зведеного рейтингу Топ-50, складеного за сукупністю вказаних вище показників. Дослідження охоплює моніторинг угод/судових справ за 12 місяців: найбільші публічні угоди, найбільші публічні угоди в сфері антимонопольного права, найбільші спори в сфері оподаткування, найбільші судові та арбітражні справи.

 

Загрузка...
Загрузка...
 
© 2005-2012, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".
Економічна правда не несе відповідальності за інформацію, розміщену компаніями у розділі "Прес-релізи".
Редакція також може не поділяти думок, висвітлених у прес-релізах.
  
  
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook