Українська правда
Поштова розсилка:
Пошук:
Замовити розсилку
Знайти
  RSS    PDA    Архів
Економічна правда
  Понеділок, 7 травня 2012, останнє оновлення: 7 хвилин тому

Банк "Русский Стандарт" в Україні – Банк національного масштабу

Мережа Банку "Русский Стандарт" у 2012 році збільшилась на 38 відділень і 2300 точок продажу продуктів і послуг Банку, розташованих у торгових мережах по всій Україні. Таким чином, наразі Банк представлений 49 відділеннями та понад 6000 точками продажу банківських послуг у всіх областях України, а також в Автономній республіці Крим, містах Київ та Севастополь. Стати клієнтом Банку "Русский Стандарт" можливо в 316 населених пунктах.
"Ми постійно вдосконалюємося, щоб бути ближчими до своїх клієнтів, пропонувати якісні та сучасні банківські продукти. Такі дії є частиною стратегії розвитку Банку. Наша мета - надавати доступні та зрозумілі фінансові послуги широким верствам населення. Наразі кількість відділень та офісів Банку відчутно зросла, проте це не межа. У 2013 році заплановано подальше зростання мережі по всій Україні",- зазначив Голова Правління Банку "Русский Стандарт" Ігор Дорошенко.

У відділеннях Банку можна отримати широкий спектр банківських послуг: здійснити розрахунково-касові операції, відкрити депозитний або поточний рахунок, оформити кредитну картку, кредит готівкою та програму страхування, отримати вичерпну консультацію співробітників Банку. Враховуючи те, що Банк "Русский Стандарт" спеціалізується на обслуговуванні фізичних осіб, відділення Банку мають зручний графік роботи для працюючих людей: до 20:00 по будніх днях та до 16:00 по суботах. Окремі відділення відкриті в неділю. Спектр послуг у міні-відділеннях та точках продажу продуктів Банку "Русский Стандарт", що розташовані в торгівельних центрах, включає споживче кредитування, кредитування готівкою, оформлення кредитних карток та доступу до безкоштовної системи Інтернет-банк, програм страхування тощо.

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ:
ПАТ "Банк Русский Стандарт" (Україна) заснований в 2006 році і спеціалізується на роздрібному кредитуванні. Банк є частиною Групи компаній "Русский Стандарт", що займає провідні позиції на ринку Росії в наданні фінансових послуг, а також у створенні і розвитку торгових марок категорії "преміум".

Єдиним акціонером ПАТ "Банк Русский Стандарт" в Україні є ЗАТ "Банк Русский Стандарт" (Москва) - лідер ринку споживчого кредитування в Росії.

ПАТ "Банк Русский Стандарт" має представництва у всіх регіонах України. Банк співпрацює практично з усіма великими торговельними мережами України, серед яких "Фокстрот", Comfy, "Технополіс", "Ельдорадо", "Вікотек", "Алло", "Мобілочка", "Нова Лінія", та інші. Клієнтська база налічує близько 700 тисяч діючих роздрібних клієнтів.

ПАТ "Банк Русский Стандарт" має високий рейтинг надійності банківських вкладів на рівні 5, присвоєний уповноваженим національним рейтинговим агентством "IBI-Rating". Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

У 2012 році кредитний портфель ПАТ "Банк Русский Стандарт" виріс більше ніж у 2 рази, активи — у 1,9 разів. Станом на 01.01.2013 року фінансові показники діяльності банку становлять: кредитний портфель — 2,4 млрд.грн., активи — 2,7 млрд.грн., статутний капітал — 183 млн.грн.


 

Загрузка...
Загрузка...
 
© 2005-2012, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".
Економічна правда не несе відповідальності за інформацію, розміщену компаніями у розділі "Прес-релізи".
Редакція також може не поділяти думок, висвітлених у прес-релізах.
  
  
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook