Українська правда
Поштова розсилка:
Пошук:
Замовити розсилку
Знайти
  RSS    PDA    Архів
Економічна правда
  Понеділок, 7 травня 2012, останнє оновлення: 7 хвилин тому

В kmbs cтартувала перша в Україні програма Agro MBA

Києво-Могилянська Бізнес Школа [kmbs] офіційно відкрила першу в Україні спеціалізовану МВА-програму для управлінців аграрної сфери.
Зважаючи на те, що аграрна галузь в Україні є одним з основних секторів, який формує та визначає майбутнє економіки нашої країни, kmbs розробила унікальну MBA-програму, сфокусовану саме на потреби та особливості управління компаніями аграрної галузі.

Півроку в kmbs активно йшла підготовка до програми та проходили вступні співбесіди з потенційними учасниками. Керівники Agro MBA відбирали топ-менеджерів, націлених на персональний розвиток, успіх власного бізнесу та впливову участь у розбудові сучасного агросектору України.

В останній день лютого, перша група Agro МВА у складі 18 учасників - управлінців провідних компаній аграрного сектору України - урочисто стартувала.

Розпочали своє навчання на програмі топ-менеджери таких компаній, як "AVANGARDCO IPL" (одна з найбільших агропромислових груп України, компанії якої спеціалізуються на виробництві курячих яєць та продуктів яєчної переробки), "Укрлендфармінг" (найбільший агрохолдинг України), "РАЙЗ" (національний дистриб’ютор насіння, засобів захисту рослин, мінеральних та спеціальних добрив, сільськогосподарської техніки та запчастин), "Syngenta" (одна з провідних компаній світу, що пропонує широкий спектр високоякісних засобів захисту рослин та насіння), "Frozen Group" (національний оператор ринку продуктів глибокої заморозки) та інших компаній зі сфери сервісу, виробництва, переробки та логістики аграрної продукції, "АгріЛог" (сервісно-логістична компанія сільськогосподарської галузі), "Бершадь Агроплюс" (дистрибутор насіння та добрив), ПБО "Дніпро" та інші.

Традиційно, в перші дні навчання команда kmbs інтегрувала нових учасників AgroMBA-1 у Могилянське середовище, знайомила з логікою навчання, а також задавала цілі та ритм навчання на наступні 1,5 роки. Навчальна програма першого модулю була насиченою: зі "Стратегічна ідея" від Олександра Саврука, "Організаційний розвиток" від Ярослави Лоянич, "Філософія бізнесу" від Віктора Котусенко та курс "Економікс" від Євгена Пенцака.

Також в рамках відкриття нової програми відбулася управлінська дискусія "Якісний скачок" агросектору України: пошук проривних управлінських рішень". Під модерацією Владислави Ряботи (IFC), учасники дискусії обговорювали шляхи подолання "замкненого кола" низької продуктивності українського агросектору, потенціал ринку, інвестиції, систему управління, а також ролі менеджменту у "прориві" українських агрокомпаній. Експертами дискусії виступили: Олена Волошина, голова представництва IFC в Україні, Сергій Прокаєв, співвласник компанії "Агро-Союз" таОлександр Саврук, декан Києво-Могилянської Бізнес Школи.

kmbs отримала багато привітань із запуском знакової для агроринку України програми не тільки від представників національних компаній, а й також від міжнародних гравців цієї сфери.

Зокрема kmbs привітав у відео-зверненні всесвітньо відомий "гуру" з менеджменту Іцхак Адізес. Переглянути відео

Також до привітань доєднався Джок Мендоза-Вілсон – голова організаційного комітету мережі Глобального Договору ООН в Україні, директор з міжнародних зв’язків та відносин з інвесторами СКМ. Переглянути відео.

Ми щиро віримо, що той шлях, який пройдуть нові члени родини kmbs – через проривний розвиток та зміни в собі до якісних змін у своїх компаніях, призведе до проривних нововведень в аграрному секторі нашої країни та її рейтингу в світі в цілому!

 

Загрузка...
Загрузка...
 
© 2005-2012, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".
Економічна правда не несе відповідальності за інформацію, розміщену компаніями у розділі "Прес-релізи".
Редакція також може не поділяти думок, висвітлених у прес-релізах.
  
  
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook