Українська правда
Поштова розсилка:
Пошук:
Замовити розсилку
Знайти
  RSS    PDA    Архів
Економічна правда
  Понеділок, 7 травня 2012, останнє оновлення: 7 хвилин тому

Силові структури України мають розібратися з фінансовими операціями в Запорізькій області на загальну суму 23 млн. грн.

"11" червня 2013 року в приміщенні УНІАН відбулась термінова прес-конференція.
За словами виконавчого директора Концерну "Комунальні Системи України" Андрія Шовкуна, у квітні 2013 року засновники ТОВ "Токмак теплоенергія" ухвалили рішення про проведення перевірки діяльності компанії, за результатами якої було виявлено факт довільного списання дебіторської заборгованості Токмакської міської ради перед підприємством у розмірі 1,7 млн. грн.

"Ми звертаємось до правоохоронних органів з проханням негайно розслідувати можливі зловживання владою, допущені керівництвом міської ради м. Токмака та колишнім керівником підприємства "Токмак Теплоенергія", Ялсуковою О.О.".

Колишня директор Ялсукова О.О., ТОВ "Токмак Теплоенергія"Друга сторона від коментарів відмовилась.

"Також було безоплатно переписано заборгованість перед НАК Нафтогаз у розмірі 9 млн. грн. за використаний газ на іншу юридичну особу, яка фактично не здійснює ніякої діяльності", - сказав Шовкун А.Г.

Наразі жителі міста Токмак оплачують рахунки за теплопостачання підприємства, яке фактично не працює. Це загрожує тим, що тисячі жителів м. Токмака можуть марно витратити власні кошти і залишитись взимку без опалювання.

Довідка: ТОВ "Токмак Теплоенергія" було створене в серпні 2007 року для постачання теплової енергії жителям міста Токмак, Запорізької області.

Концерн "Комунальні системи України" – недержавна українська компанія, яка надає централізовані технічні, фінансові, організаційні та адміністративні послуги у сфері управління об'єктами ЖКГ. Засновники ТОВ "Токмак Теплоенергія".


 

Загрузка...
Загрузка...
 
© 2005-2012, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".
Економічна правда не несе відповідальності за інформацію, розміщену компаніями у розділі "Прес-релізи".
Редакція також може не поділяти думок, висвітлених у прес-релізах.
  
  
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook