Українська правда
Поштова розсилка:
Пошук:
Замовити розсилку
Знайти
  RSS    PDA    Архів
Економічна правда
  Понеділок, 7 травня 2012, останнє оновлення: 7 хвилин тому

Комунікаційна агенція Прес-офіс

Оксана Рознай 80508563360
27.07.2011

Хлебозаводы «Донбассхлеба» меняют торговую марку

Хлебозаводы Донецкой области начинают выпуск своей продукции под торговой маркой «Урожай».
05.04.2011

У березні ПАТ «КБ «ГЛОБУС» відкрив 4 нових відділення

В рамках стратегічного розвитку регіональної мережі ПАТ «КБ «ГЛОБУС» у березні відкрив чотири відділення в Сумах, Львові, Харкові, та Полтаві. Відділення № 8 в м. Суми розміщено за адресою вул. Харківська, 12-а, відділення № 9 в м. Львів – за адресою вул. Чайковського, 16, відділення № 10 в м. Харків – за адресою пр-т Леніна, 60, в м. Полтава відділення № 11 відкрито на вул. Куйбишева, 6.
01.03.2011

ВАТ КБ «Глобус» перейменовано у ПАТ «КБ «Глобус»

На виконання вимог Закону України «Про акціонерні товариства» назву Відкритого акціонерного товариства «Комерційний банк «Глобус» змінено на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЛОБУС».
01.03.2011

ДП «Агентство розвитку ЖКГ» залучає комерційні структури до реформування житлово-комунального господарства України

Ключову роль у підвищенні ефективності реформ в ЖКГ України буде відігравати розвиток інституту державно-комерційного партнерства. Таку думку висловив перший заступник генерального директора Державного підприємства «Агентство розвитку житлово-комунального господарства» Євген Радченко під час круглого столу «Розвиток державно-комерційного партнерства в сфері модернізації ЖКГ».
25.02.2011

Кредитний рейтинг КБ «Глобус» підвищено до рівня uaBBB

Рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» 21 лютого 2010 р. підвищило кредитний рейтинг ВАТ «Комерційний банк «Глобус» (www.globusbank.com.ua) за національною шкалою до uaBBB.
22.02.2011

КБ «Глобус» отримав ліцензію на операції з банківськими металами

Відкрите акціонерне товариство «Комерційний банк «Глобус» (www.globusbank.com.ua) отримало ліцензію на здійснення банківських операцій із банківськими металами на валютному ринку України.
08.02.2011

За підсумками року активи КБ «Глобус» перевищили 1,1 млрд. грн.

За підсумками 2010 р. Відкрите акціонерне товариство «Комерційний банк «Глобус» (www.globusbank.com.ua) збільшило чисті активи майже вдвічі і, станом на 1.01.11 р, їх сума склала 1 113,4 млн. грн.
27.01.2011

КБ «Глобус» надаватиме депозитарні послуги комунальним підприємствам Києва

Відкрите акціонерне товариство «Комерційний банк «Глобус» (www.globusbank.com.ua) виграло конкурсний відбір зберігача цінних паперів для надання депозитарних послуг підприємствам комунальної власності Києва. Про це повідомила начальник управління депозитарної діяльності КБ «Глобус» Олена Ситенко.
19.01.2011

Банк «Глобус» став учасником платіжної системи «УкрКарт»

Відкрите акціонерне товариство «Комерційний Банк «Глобус» підписало ліцензійні договори на емісію та еквайринг платіжних карток системи «УкрКарт». Про це повідомив Голова Правління КБ «Глобус» Валерій Прохоренко.
06.01.2011

Банк «Глобус» і Компанія «Ларсен» запустили програму кредитування купівлі верстатів Mimaki

Відкрите акціонерне товариство «Комерційний банк «Глобус» і Компанія «Ларсен» - один з найбільших в Україні постачальників високотехнологічного обладнання запустили партнерську програму кредитування купівлі верстатів японської компанії Mimaki.
Загрузка...

Загрузка...
Загрузка...
 
© 2005-2012, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".
Економічна правда не несе відповідальності за інформацію, розміщену компаніями у розділі "Прес-релізи".
Редакція також може не поділяти думок, висвітлених у прес-релізах.
  
  
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook