Українська правда
Поштова розсилка:
Пошук:
Замовити розсилку
Знайти
  RSS    PDA    Архів
Економічна правда
  Понеділок, 7 травня 2012, останнє оновлення: 7 хвилин тому

LMT Corporation

організація форумів, конференцій, виставок
Тел./факс: +380 44 526 94 87
31.03.2010

Конференція-виставка «Медична лабораторія & Інновації в медицині» відбудеться в Києві 20-21 квітня 2010 р.

З 20 по 21 квітня 2010 року в Києві в НВЦ «Експоцентр України» (пав. №23, «НАУКА») відбудеться конференція-виставка «Медична лабораторія & Інновації в медицині», організована Всеукраїнською асоціацією клінічної хімії і лабораторної медицини, НАН України, компанією LMT Corporation. Цей захід, присвячений останнім досягненням в лабораторній медицині, об'єднає науково-практичну конференцію і виставкову експозицію сучасного лабораторного і діагностичного устаткування, експозицію Інститутів НАН України і АМН України, інноваційних проектів з медичної тематики.
21.10.2009

Міжнародний форум «Інновації та технології вищої якості» став наймасштабнішим комплексним заходом у сфері інновацій

У Києві у ВЦ «КиївеЕкспоПлаза» завершив свою роботу Міжнародний форум «Інновації та технології вищої якості». Він став одним з наймасштабніших комплексних інноваційних Форумів в Україні, об'єднавши ділову програму та експозиційну частину. Значущість Форуму була відзначена на державному рівні Прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко.
29.09.2009

Юлія Тимошенко підтримала Міжнародний форум «Інновації та технології вищої якості»

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко привітала учасників Міжнародного форуму «Інновації та технології вищої якості» та висловила упевненість в тому, що ця зустріч стане початком «трансформації інноваційних ідей в конкретні ринкові продукти, необхідні в реальному секторі економіки».
12.09.2009

Міжнародний форум «Інновації та технології вищої якості»: від мікротехнологій - до макроефекту

На Міжнародному форумі «Інновації та технології вищої якості», який триватиме з 30 вересня по 2 жовтня 2009 р. у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна 2-Б), вперше в Україні відбудеться публічне обговорення державної інноваційної політики і будуть внесені конкретні пропозиції щодо розвитку Національної інноваційної системи України (який має бути затверджений Урядом України у жовтні 2009 року). Це дозволить інноваторам і винахідникам отримати реальні механізми підтримки їхніх відкриттів. Учасники Форуму побачать унікальне устаткування для наукових досліджень і високотехнологічних розробок у сфері медицини, промисловості, аграрного комплексу, яке є втіленням у життя нової філософії управління якістю виробництва.
09.09.2009

Міжнародний форум «Інновації та технології вищої якості»: від мікротехнологій до макроефекту

Вперше в Україні відбудеться публічне обговорення державної інноваційної політики і будуть внесені конкретні пропозиції щодо розвитку Національної інноваційної системи України (який має бути затверджений Урядом України у жовтні 2009 року). Це дозволить інноваторам і винахідникам отримати реальні механізми підтримки їхніх відкриттів. Учасники Форуму побачать унікальне устаткування для наукових досліджень і високотехнологічних розробок у сфері медицини, промисловості, аграрного комплексу, яке є втіленням у життя нової філософії управління якістю виробництва.
03.09.2009

Міжнародний форум «Інновації та технології вищої якості»: від мікротехнологій - до макроефекту

На Міжнародному форумі «Інновації та технології вищої якості», який триватиме з 30 вересня по 2 жовтня 2009 р. у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна 2-Б), вперше в Україні відбудеться публічне обговорення державної інноваційної політики і будуть внесені конкретні пропозиції щодо розвитку Національної інноваційної системи України (документ має бути затверджений Урядом України у жовтні 2009 року). Це дозволить інноваторам і винахідникам отримати реальні механізми підтримки їхніх відкриттів. Учасники Форуму побачать унікальне устаткування для наукових досліджень і високотехнологічних розробок у сфері медицини, промисловості, аграрного комплексу, яке є втіленням у життя нової філософії управління якістю виробництва.
Загрузка...

Загрузка...
Загрузка...
 
© 2005-2012, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".
Економічна правда не несе відповідальності за інформацію, розміщену компаніями у розділі "Прес-релізи".
Редакція також може не поділяти думок, висвітлених у прес-релізах.
  
  
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook