Українська правда
Поштова розсилка:
Пошук:
Замовити розсилку
Знайти
  RSS    PDA    Архів
Економічна правда
  Понеділок, 7 травня 2012, останнє оновлення: 7 хвилин тому

KEY Communications

Агенція комунікацій "KEY Communications"
Тел: (044) 599-01-95
Тел\Факс: (044) 201-64-94
E-mail: [email protected]
Website: http://www.keycommunications.ua
26.03.2010

Курорт Palmira Palace чекає на Михайла Жванецького

Курорт Palmira Palace (Ялта) втретє поспіль виступив у ролі спонсора нагородного та призового фонду Загальнонаціональної програми «Людина року», 14-та церемонія нагородження переможців якої відбулася 20 березня 2010 року в Національному палаці мистецтв «Україна». Подарунок від Palmira Palace вручено Михайлові Жванецькому, якого рішенням Вищої академічної ради відзначено також спеціальною премією програми «Людина року» за видатні заслуги.
23.03.2010

Європейський Союз вважає успішним спільний проект ЄС і ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» і зобов’язується його продовжити

На міжрегіональній конференції «Ініціатива громад в дії: місцевий розвиток за сприяння ЄС та ПРООН», яка пройшла 18-19 березня 2010 р. в Запоріжжі, були проаналізовані проміжні підсумки діяльності в Україні спільного проекту Європейського Союзу і Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».
20.03.2010

Проект ЄС і ПРООН змінює життя людей в 5-ти областях та по всій Україні

На міжрегіональній конференції «Ініціатива громад в дії: місцевий розвиток за сприяння ЄС та ПРООН», яка пройшла в Запоріжжі, були проаналізовані проміжні підсумки діяльності в Україні спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Метою конференції було представлення досвіду в цьому проекті сільських громад південно-східних регіонів.
27.01.2010

Европейский Союз активизирует коммуникационную активность в Молдове

Евросоюз подписал новый контракт на «Коммуникационную и информационную поддержку в Молдове 2010» с украинским агентством коммуникаций "KEY Communications" в консорциуме с молдавской компанией "PARC Communications".
26.01.2010

KEY Communications осуществит новый коммуникационный проект ЕС в Белоруссии

Агентство коммуникаций "KEY Communications" и Представительство Европейского Союза в Белоруссии подписали контракт по PR-поддержке программ и проектов, которые финансируются Европейским Союзом в Белоруссии. Контракт рассчитан на два года и предусматривает повышение уровня информирования о технической и финансовой
поддержке, оказываемой Европейским Союзом Белоруссии.
25.01.2010

Дни Европы в Украине – европейская традиция KEY Communications

Представительство Европейского Союза и агентство коммуникаций "KEY Communications" вместе проведут Дни Европы 2010 в Украине.
22.01.2010

PR-поддержка проектов ЕС в Украине от агентства "KEY Communications"

Агентство коммуникаций "KEY Communications" и Европейский Союз подписали новый контракт по PR-поддержке программ и проектов, которые финансируются Евросоюзом в Украине. Контракт рассчитан на два года и предусматривает повышение уровня информирования о технической и финансовой поддержке, оказываемой ЕС.
Загрузка...

Загрузка...
Загрузка...
 
© 2005-2012, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".
Економічна правда не несе відповідальності за інформацію, розміщену компаніями у розділі "Прес-релізи".
Редакція також може не поділяти думок, висвітлених у прес-релізах.
  
  
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook