Українська правда
Поштова розсилка:
Пошук:
Замовити розсилку
Знайти
  RSS    PDA    Архів
Економічна правда
  Понеділок, 7 травня 2012, останнє оновлення: 7 хвилин тому

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS)

LvBS - це школа з європейськими цінностями та підходами, яка розвиває відкриту і відповідальну бізнес-спільноту. Наша ціль сприяти розвитку візіонерів, які будуть проактивно будувати українське бізнес-середовище, а не реагувати на точкові потреби.
Формування відкритої спільноти лідерів, яка ефективно і відповідно до міжнародних стандартів будує результативну систему та якісну культуру управління шляхом поєднання і розвитку прикладних знань, практичних навичок, фахових компетенцій, загальнолюдських і професійних цінностей.


Адреса
79070, Україна, м.Львів, вул.Хуторівка,35a,
Львівська бізнес-школа УКУ

Телефон
+38 (032) 240 99 58

E-mail
[email protected]
08.12.2011

Сьогодні бізнес трактує людину як ресурс, а не як особистість, – Богдан Гаврилишин

Криза світового менеджменту у тому, що єдиним критерієм успіху для нього є прибуток. Людина, як така, у підприємництві немає вартості - працівника трактують як ресурс, а не як особистість. І коли з'являється кризова ситуація, цей «ресурс» викидають на суспільний смітник, не думаючи, що з людиною буде далі.
01.06.2011

LvBS: Зустріч із режисером Кшиштофом Зануссі: «Бізнес та мистецтво»

Львівська бізнес-школа (LvBS) та Український Католицький Університет (УКУ) організовують зустріч у рамках дискусійного клубу «Бізнес Credo» із режисером Кшиштофом Зануссі: «Бізнес та мистецтво»
18.05.2011

У Львові говоритимуть, як зробити українську економіку конкурентною у світі

19-20 травня у Львові втретє відбудеться щорічна національна конференція «Intro 2011: проривні інновації», яку організовує Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS).
29.04.2011

Проривні інновації – від генерування до впровадження

19-20 травня у Львівській бізнес-школі УКУ (LvBS) втретє відбудеться щорічна конференція “Intro 2011: проривні інновації”.
14.04.2011

Зустріч у рамках дискусійного клубу «Бізнес Credo» із Мирославом Мариновичем: «Демократія як відповідальність»

Львівська бізнес-школа (LvBS) та Український Католицький Університет (УКУ) запрошують на зустріч у рамках дискусійного клубу «Бізнес Credo» із Мирославом Мариновичем на тему: «Демократія як відповідальність» , яка відбудеться 19 квітня 2011 року (17:30-19:30), готель «Прем’єр Палац»
16.03.2011

Проведено першу в Україні навчальну програму з питань нефінансової звітності

Львівська бізнес школа УКУ (LvBS) та Спільнота Соціально відповідальний бізнес спільно із компанією Ernst & Young 10-11 березня 2011 року провели в Києві першу в Україні навчальну програму з питань нефінансової звітності.
07.03.2011

Зустріч Спільноти LvBS з Френком Пьюселіком

3 березня Френк Пьюселік прочитав лекцію для учасників Спільноти LvBS на тему: «Особливості лідерства в українському бізнесі». Топовий американський бізнес-тренер, президент компанії «Пьюселік Консалтинг Груп» розповів про особливі виклики до лідерів в сучасній Україні, лідерські якості, необхідні на перехідних ринках та найбільш поширені критичні помилки лідерів на українському ринку
22.02.2011

Навчальна програма “НЕФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ”

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує представників компаній взяти участь у навчальній програмі «НЕФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ», що відбудеться у Києві 10-11 березня цього року.
04.02.2011

«Скільки коштує гідність?» - Львівська бізнес школа УКУ (LvBS) стартувала проект «Бізнес Credo» в Києві

Людська гідність та її конкретний вимір для українського бізнесу, нонконформізм і вміння пливти проти течії, проблема хабарництва – ці питання обговорювали представники українського бізнесу з ректором Українського католицького університету отцем-доктором Борисом Ґудзяком на зустрічі «Скільки коштує гідність?» в Києві, яку організувала Львівська бізнес школа (LvBS) як початок серії зустрічей «Бізнес Credo». Модератором та ведучою виступила Наталя Попович, керівник компанії PRP Group в Україні, Росії, Азербайджані та інших країнах СНД.
26.01.2011

Зустріч у рамках дискусійного клубу «Бізнес Credo» із о. Борисом Ґудзяком: «Скільки коштує гідність?»

Львівська бізнес-школа (LvBS) та Український Католицький Університет (УКУ) мають честь запросити Вас 3 лютого (17:30-19:00) на зустріч у м. Києві у рамках дискусійного клубу «Бізнес Credo» із о. Борисом Ґудзяком: «Скільки коштує гідність?»
Загрузка...

Загрузка...
Загрузка...
 
© 2005-2012, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".
Економічна правда не несе відповідальності за інформацію, розміщену компаніями у розділі "Прес-релізи".
Редакція також може не поділяти думок, висвітлених у прес-релізах.
  
  
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook